Meble

Promocje

Najczęściej kupowane

Meble nowoczesne W tej kategorii nie ma produktów.

Stworzenie całkowicie spójnego, harmonijnego stylu w naszych domach oraz miejscach pracy może być nie lada wyzwaniem z uwagi na dostępność licznych i bardzo różnorodnych biurek, komód i regałów, wygodnych krzeseł, łóżek, foteli, barowych hokerów (wykorzystywanych również we wnętrzach prywatnych) i wielu innych elementów wyposażenia. Ekskluzywne meble nowoczesne inspirowane kolekcjami najlepszych światowych marek, korzystających z usług najbardziej kreatywnych i docenianych projektantów, to propozycja dla osób, które pragną stworzyć przestrzeń o oryginalnym, urozmaiconym ale jednocześnie dopracowanym do najmniejszego detalu charakterze. Wykorzystanie świetnych jakościowo materiałów o ogromnym potencjalne estetycznym oraz ich umiejętne połączenie daje znakomite rezultaty w warunkach każdego pomieszczenia.

Meble
"Produkty prezentowane przez firmę Life Style Home w PRODUKCIE INSPIROWANYM są reprodukcjami. Czerpią jedynie inspirację z innych wzorów, różnią się jednak wymiarami, materiałem, z którego są wykonane oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) - za op...
"Produkty prezentowane przez firmę Life Style Home w PRODUKCIE INSPIROWANYM są reprodukcjami. Czerpią jedynie inspirację z innych wzorów, różnią się jednak wymiarami, materiałem, z którego są wykonane oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) - za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem. Nie bierzemy odpowiedzialności za odsprzedawanie, oferowanie czy pokazywanie produktów z naszej oferty jako oryginalnych dzieł."
Więcej