Producenci

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: LABRA

Labra - lampy

Dzięki właściwe dobranemu oświetleniu wyeksponujemy pewne elementy pomieszczenia, ukryjemy to, co chcemy schować, a także stworzymy odpowiedni klimat. Lampy Labra to wyjątkowa kolekcja opraw, które urzekają sposobem wykonania. Większość produktów tej firmy wyróżnia prosta, nowoczesna forma i ozdobne elementy. Sprawdzają się w różnorodnych warunkach, dedykowane są zarazem dla sklepów, hoteli, biur, jak i dla przestrzeni mieszkalnych. Ich minimalistyczna stylistyka wpisze się w aranżację każdego nowoczesnego pomieszczenia, dlatego są bardzo chętnie wybierane zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 436 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 436 elementów

Oryginalne oświetlenie Labra w atrakcyjnej cenie.

Wysoka jakość wykonania sprawia, że oświetlenie Labra można polecić wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność. Co istotne, ilość zróżnicowanych modeli sprawia, że z łatwością każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Zarówno w hotelach, jak i biurach, liczy się umiejętność właściwego rozplanowania światła – dobrze, aby było rozproszone, czyli rozmieszczone punktowo. W ten sposób uzyskamy efekt wnętrza przytulnego, eleganckiego i jednocześnie o przyjemnej, zachęcającej atmosferze. To bardzo ważne zarówno dla klientów, jak i pracowników firm, którzy przebywają w biurach każdego dnia przez wiele godzin.Oryginalne oświetlenie Labra w sklepie Life Style Home

Labra – lampyLampy firmy Labra. Niebanalne rozwiązania i wysoka jakość

Lampy Labra stanowią jednak nie tylko rozwiązanie dla miejsc o publicznym charakterze, ale również dla przestrzeni prywatnych. Ich wyjątkowo minimalistyczna forma doskonale odnajdzie się w małych wnętrzach, a także w większych mieszkaniach, w których chcemy stworzyć fantazyjną kompozycję składającą się z wysokiej jakości oświetlenia punktowego. Za pomocą dobrze dobranych kinkietów czy reflektorków, w ciekawy sposób wyeksponujemy poszczególne elementy wyposażenia.

Oświetlenie Labra jest więc uniwersalnym sposobem na uzyskanie niebanalnego, przyjemnego w odbiorze wnętrza. Wiele pomieszczeń, takich jak salon czy korytarz, również wymaga zastosowania kilku źródeł światła, m.in. przy kanapie w przypadku pokoju dziennego, albo nad lustrem, gdy urządzamy przedpokój. Warto pamiętać o tym w trakcie planowania układu mieszkania. Oprawy tej marki będą więc idealnym środkiem do uzyskania nowoczesnej, stylowej aranżacji.