Rozkładane

Promocje

Najczęściej kupowane

Rozkładane Jest 11 produktów.

Stoły rozkładane nowoczesne - białe i czarne

Life Style Home to sklep internetowy, który stawia klasyczne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Tym, co nas inspiruje, jest design! Od lat oferujemy Państwu wspaniałe rozwiązania w zakresie urządzania i oświetlania wnętrz. Jesteśmy profesjonalistami. Państwa uwadze polecamy tylko to, co najlepsze – na przykład stoły rozkładane nowoczesne.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Stoły rozkładane białe – dobry wybór w dobrej cenie!

Biel to hit sezonu! Stoły rozkładane białe to must have każdego estety. Białe meble mają w sobie coś wyjątkowego – są zarazem delikatne i wyjątkowe. To bardzo modny kolor, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. W Life Style Home lubimy bawić się bielą. Łączymy ją z drewnem i szkłem, przeplatając wzory, kształty i formy. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy najlepsze pomysły znanych projektantów, aby mogli Państwo przebierać w propozycjach przed podjęciem ostatecznej decyzji. Nasze stoły do dobry wybór w atrakcyjnej cenie!

Ten mebel podbije Twoje serce! Oto stoły rozkładane nowoczesne

Stoły rozkładane nowoczesne to stoły estetyczne i funkcjonalne. A więc takie, które pięknie wyglądają i posiadają możliwość łatwej i szybkiej zmiany wielkości powierzchni użytkowej. Takie stoły z rozsuwanym blatem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają dużą rodzinę, ale nie mają za wiele wolnego miejsca w kuchni lub jadalni. Ponadto stoły rozkładane docenią wszyscy Ci, którzy organizują uroczystości w domu i chcą zadbać o komfort biesiadników. Oto połączenie zachwycającego design z wymiarem praktycznym!

Stół rozkładany nowoczesny do kuchni

Stół to solidny mebel! Trzywarstwowe blaty z litego drewna oraz solidne nogi są gwarancją długowieczności i praktyczności produktu. Stoły rozkładane nowoczesne rozsuwają się synchronicznie, co jest niezwykle praktyczne. Rozsuwanie jednej ze stron powoduje także rozsunięcie drugiej. Sytuacja powtarza się w przypadku składania stołu. Do tych czynności nie potrzeba wielkiej siły – zarówno składanie, jak i rozsuwanie stołu to prosta i bezpieczna sekwencja ruchów. Przekonaj się o tym już dziś, zamawiając rozkładany stół na stronie internetowej Life Style Home.