Lampy Stojące / Ogrodowe

Promocje

Najczęściej kupowane

Lampy Stojące / Ogrodowe Jest 131 produktów.

Oświetlenie ogrodowe LED

W Life Style Home skupiamy się na każdym wnętrzu. Cenimy sobie poczucie estetyki i zawsze potrafimy docenić wyjątkowy styl, który wyróżnia się na tle innych. Od lat sięgamy po ciekawe rozwiązania, które wychodzą poza utarte schematy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo rozwiązania, które będą Państwo mogli wykorzystać podczas urządzania swojego wymarzonego domu lub mieszkania, ale w tym wszystkim nie można zapomnieć o ogrodzie i jego odpowiednim podświetleniu! Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć piękne oświetlenie ogrodowe LED, które będzie zachwycać od pierwszego wejrzenia!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów

Oświetlenie ogrodowe LED, czyli jak urządzić swój ogród

Oświetlenie ogrodowe LED to dobry wybór! Jeśli chcesz zadbać o swój ogród, zdecyduj się jedną z naszych propozycji. Dzięki naszym rozwiązaniom bez trudu wytyczysz wdzięczną dróżkę w przydomowym ogrodzie w stylu holenderskim, angielskim, lub japońskim. Poza tym od ręki rozświetlisz klasyczną altanę, która zdobi Twoją posesję, i uwydatnisz śliczne drzewka ozdobne, które bez dodatkowego podświetlenia giną w tłumie. Odpowiedni dobór opraw ogrodowych z możliwością regulacji kierunku strumienia światła pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Twój ogród zyska wyjątkowy klimat! Nie od dziś wiadomo, że podświetlenie elementów fasady i terenu przydomowego podnosi atrakcyjność każdej posesji.

Piękne oświetlenie ogrodowe LED

Zewnętrzne oświetlenie ogrodowe LED dzięki odpowiedniemu stopniowi szczelności (IP) można zastosować wokół domu bez obawy o szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Oprawy ogrodowe charakteryzują się wysokim stopniem szczelności i odporności na złe warunki atmosferyczne. Nasze oświetlenie zewnętrzne doskonale sprawdzi się w przestrzeniach przy garażu lub altance. Reflektorowe lampy ogrodowe i naświetlacze ze wbudowanymi czujnikami zmierzchu lub sensorami ruchu nie tylko doskonale oświetlą obszar wokół domu po zmroku, ale przede wszystkim skutecznie podniosą poziom bezpieczeństwa wokół naszej własności.

Zalety oświetlenia ogrodowego LED

Nasze oświetlenie ogrodowe LED wykorzystuje formułę LED, która nie ma sobie równych. To ekonomiczne i wydajne oświetlenie, które charakteryzuje się dużą wydajnością oraz ponadprzeciętną żywotnością. Z oświetleniem w wersji LED zaoszczędzisz na rachunkach! Największymi zaletami lamp LED są udowodniona energooszczędność (niski pobór prądu to niższe opłaty za prąd) oraz bardzo niskie koszty eksploatacji, które wynikają z rzadkiej usterkowości oraz długich okresów wymian źródeł światła.