Producenci

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane

Aquaform - lampy łazienkowe

Oryginalność wykonania, wysoka funkcjonalność i energooszczędność – oto, czym cechuje się firma Aquaform. Lampy łazienkowe tej marki to synonim funkcjonalności zamkniętej w nowoczesnych, geometrycznych formach. Oryginalny sposób wykonania pięknie wpasuje się do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, jednak takie oświetlenie znajdzie zastosowanie również w bardziej klasycznych aranżacjach. Praktyczne rozwiązania i uniwersalne formy produktów tej firmy to jedno z najlepszych rozwiązań do łazienki. Każdy z nich cechuje się minimalistycznym, modnym wyglądem.

Aquaform – lampy łazienkoweOprawy oświetleniowe Aquaform do nowoczesnych łazienek

Proponowane przez Aquaform lampy łazienkowe to szeroka oferta opraw w zróżnicowanych rozmiarach. Warto pamiętać, że nadrzędną zasadą urządzania łazienki jest zastosowanie kilku źródeł światła. Montując oświetlenie punktowe, musimy więc wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. W bardzo małych wnętrzach zaleca się zastosowanie przynajmniej trzech niewielkich opraw, w tym jednej nad lustrem. Doskonałym rozwiązaniem, coraz częściej stosowanym w nowoczesnych aranżacjach, jest oświetlanie strefy kąpielowej. Kompaktowe i geometryczne oprawy ledowe tej firmy pięknie wkomponują się w styl każdej nowoczesnej łazienki. Idealne zarówno nad lustrem, jak i w innych strefach łazienkowych.Szeroka oferta produktów Aquaform. Lampy łazienkowe wysokiej jakości

Poza standardowymi formami oświetlenia Aquaform, lampy łazienkowe tej marki występują również w innych, nietypowych formach. Poza szerokim wyborem opraw stojących, sufitowych, kinkietów, reflektorów, wpuszczanych, zwieszanych, czy natynkowych, oferują także fascynujące siatki architektoniczne firmy GKD, czyli niezwykłą paletę metalowych i dekoracyjnych efektów, oraz całą kolekcję siatek ledowych, które są wykorzystywane do projektowania fasad multimedialnych.